Topné těleso ze žebrované trubky RWT 1
Topné těleso ze žebrované trubky RWT 1
Číslo produktu: 5418600
943,00 Kč
(
1 141,03 Kč
Ceny včetně DPH
)
Informace o produktu
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Hmotnost: | 7.50 kg |
|---|---|
| Kruh otvorů: | 420 mm |
| Provozní teplota: | 90 |
| Provozní tlak: | 10 bar |
| Průměr: | 110 mm |
| Připojení: | G 3/4" |
| Typ: | RWT 1 |
| Šířka: | 150 mm |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.