Storatherm Aqua AF 200/1M_B
Storatherm Aqua AF 200/1M_B
Číslo produktu: 7861200
21 354,00 Kč
(
25 838,34 Kč
Ceny včetně DPH
)
Informace o produktu
Storatherm Aqua AF 200/1M_B, zásobník pitné vody, foliový plášť, PUR pěna, stříbrná, 10 bar
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Barva: | silver |
|---|---|
| Brožura k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
| Hmotnost: | 79.00 kg |
| Jmenovitý výkon: | 197 l |
| Konvenční koeficient NL: | 4.8 |
| Max. přípustný provozní tlak: | 10 bar |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/8dff396c-be2d-496b-a986-307288b586f6/content?locale=de |
| Oběhové spojení: | R 3/4" |
| Pevnost izolace: | 75 mm |
| Plocha(y) pro ohřev připojení: | R 1" |
| Provozní teplota: | 95 °C |
| Provozní tlak: | 10 bar |
| Průměr: | 600 mm |
| Připojení na vodovod: | R 3/4" |
| Připojení studené/teplé vody: | R 3/4" |
| Přívod/zpětný tok: | R 1" |
| Rozměr v nakloněné poloze cca: | 1525 mm |
| Topná deska: | 0.95 m² |
| Trvalá provozní teplota výměníku tepla: | 110 °C |
| Typ: | AF 200/1M_B |
| Typ izolace: | foil jacket |
| Třída energetické účinnosti: | B |
| Vlnitá trubka s označením obsahu: | 6 l |
| Výměník tepla pro trvalý provoz: | 16 bar |
| Výška: | 1475 mm |
| Ztráty tepla: | 50 W |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.