Storatherm Aqua Compact AC 250/1_B
Storatherm Aqua Compact AC 250/1_B
Číslo produktu: 7862900
32 947,00 Kč
(
39 865,87 Kč
Ceny včetně DPH
)
Informace o produktu
Storatherm Aqua Compact
Zásobník teplej vody na nepriamy ohrev TÚV v horizontálnom alebo vertikálnom prevedení s vnútorným výmenníkom tepla.Zásobník vyrobený z ocele S235JR + AR, navrhnutý podľa DIN EN 12897 a smernice o tlakových zariadeniach 2014/68 / EU. Smaltovanie pre hygienicky nezávadnú pitnú vodu sa vykonáva podľa DIN 4753 T3.Zásobníky na pitnú vodu do 500 litrov izolované s neodnímateľným, vysoko účinným [! - V: pattr448417502745 @ This @ class46001051686421--] izolačným systémom, podľa DIN 4102-1 trieda stavebného materiálu B2, zásobníky na pitnú vodu nad 500 až 1 000 litrov izolované so 100 mm, zásobníky pitnej vody nad 1000 litrov so 120 mm odnímateľnou penovou izoláciou, podľa DIN 4102-1 trieda stavebných materiálov B2.Nádrže na pitnú vodu do 500 litrov dostupné v triedach energetickej účinnosti B a C. Nádrže na pitnú vodu nad 500 litrov k dispozícii iba v triede energetickej účinnosti C.Straty udržania tepla sú zistené na externe certifikovaných skúšobných stanovištiach.
Zásobník teplej vody na nepriamy ohrev TÚV v horizontálnom alebo vertikálnom prevedení s vnútorným výmenníkom tepla.Zásobník vyrobený z ocele S235JR + AR, navrhnutý podľa DIN EN 12897 a smernice o tlakových zariadeniach 2014/68 / EU. Smaltovanie pre hygienicky nezávadnú pitnú vodu sa vykonáva podľa DIN 4753 T3.Zásobníky na pitnú vodu do 500 litrov izolované s neodnímateľným, vysoko účinným [! - V: pattr448417502745 @ This @ class46001051686421--] izolačným systémom, podľa DIN 4102-1 trieda stavebného materiálu B2, zásobníky na pitnú vodu nad 500 až 1 000 litrov izolované so 100 mm, zásobníky pitnej vody nad 1000 litrov so 120 mm odnímateľnou penovou izoláciou, podľa DIN 4102-1 trieda stavebných materiálov B2.Nádrže na pitnú vodu do 500 litrov dostupné v triedach energetickej účinnosti B a C. Nádrže na pitnú vodu nad 500 litrov k dispozícii iba v triede energetickej účinnosti C.Straty udržania tepla sú zistené na externe certifikovaných skúšobných stanovištiach.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Barva: | white |
|---|---|
| Brožura k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
| Hloubka: | 1125 mm |
| Hmotnost: | 114.00 kg |
| Jmenovitý výkon: | 241 l |
| Konvenční koeficient NL: | 7.6 |
| Max. přípustný provozní tlak: | 10 bar |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d303f45b-a9b9-49a0-a1ae-a9908c5336eb/content?locale=de |
| Oběhové spojení: | R 3/4" |
| Pevnost izolace: | 21 mm |
| Plocha(y) pro ohřev připojení: | R 1" |
| Počet rukávů: | 1 St. |
| Provozní teplota: | 95 °C |
| Provozní tlak: | 10 bar |
| Připojení na vodovod: | R 1" |
| Připojení studené/teplé vody: | R 1" |
| Přívod/zpětný tok: | R 1" |
| Rozměr v nakloněné poloze cca: | 1414 mm |
| Topná deska: | 0.87 m² |
| Trvalá provozní teplota výměníku tepla: | 110 °C |
| Typ: | AC 250/1_B |
| Typ izolace: | steel sheet jacket |
| Třída energetické účinnosti: | B |
| Vlnitá trubka s označením obsahu: | 7 l |
| Výměník tepla pro trvalý provoz: | 10 bar |
| Výška: | 642 mm |
| Ztráty tepla: | 61 W |
| Šířka: | 653 mm |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.