Storatherm Aqua Heat Pump AH 1000/1_C
Storatherm Aqua Heat Pump AH 1000/1_C
Číslo produktu: 7845900
110 473,00 Kč
(
133 672,33 Kč
Ceny včetně DPH
)
Informace o produktu
Storatherm Aqua Heat Pump AH 1000/1_C, vysoce účinný zásobník, foliový plášť, Polyesterové vlákenné rouno, bílá, 10 bar
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Barva: | white |
|---|---|
| Brožura k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
| Hloubka: | 1050 mm |
| Hmotnost: | 335.00 kg |
| Jmenovitý výkon: | 902 l |
| Konvenční koeficient NL: | 59 |
| Max. přípustný provozní tlak: | 10 bar |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/8dff396c-be2d-496b-a986-307288b586f6/content?locale=de |
| Oběhové spojení: | R 3/4" |
| Pevnost izolace: | 108 mm |
| Plocha(y) pro ohřev připojení: | R 1 1/4" |
| Provozní teplota: | 95 °C |
| Provozní tlak: | 10 bar |
| Průměr: | 1065 mm |
| Připojení na vodovod: | R 1 1/4" |
| Připojení studené/teplé vody: | R 1 1/4" |
| Přívod/zpětný tok: | R 1 1/4" |
| Rozměr v nakloněné poloze cca: | 2188 mm |
| Topná deska: | 9.20 m² |
| Trvalá provozní teplota výměníku tepla: | 110 °C |
| Typ: | AH 1000/1_C |
| Typ izolace: | foil jacket |
| Třída energetické účinnosti: | C |
| Vlnitá trubka s označením obsahu: | 64 l |
| Výměník tepla pro trvalý provoz: | 10 bar |
| Výška: | 2087 mm |
| Ztráty tepla: | 140 W |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.