Storatherm Aqua Heat Pump AH 300/1_B
Storatherm Aqua Heat Pump AH 300/1_B
Číslo produktu: 7864000
34 978,00 Kč
(
42 323,38 Kč
Ceny včetně DPH
)
Informace o produktu
Storatherm Aqua Heat Pump
Zásobník teplé vody pro nepřímý ohřev pitné vody zejména k použití s tepelnými čerpadly ve stojatém provedení a volitelně s jedním nebo dvěma vnitřními výměníky tepla.Nádoba zásobníku z oceli S235JR+AR, v provedení podle normy DIN EN 12897 a v souladu se směrnicí pro tlaková zařízení 2014/68/EU. Smaltovaný povrch pro zajištění hygienické nezávadnosti pitné vody podle DIN 4753 T3.Zásobníky pitné vody o objemu do 500 litrů jsou izolovány neodnímatelným vysoce účinným izolačním systémem , v souladu s normou DIN 4102-1 třída konstrukčního materiálu B2, zásobníky pitné vody o objemu od 500 do 1000 litrů jsou izolovány izolací o tloušťce 100 mm, zásobníky pitné vody o objemu nad 1000 litrů jsou izolovány odnímatelnou flísovou izolací o tloušťce 120 mm, v souladu s normou DIN 4102-1 třída konstrukčního materiálu B2.Zásobníky pitné vody do objemu 500 litrů jsou k dispozici v třídách energetické účinnosti B a C. Zásobníky pitné vody > 500 litrů jsou k dispozici pouze v energetické třídě C.Tepelné ztráty jsou stanoveny v externích certifikovaných zkušebnách.
Zásobník teplé vody pro nepřímý ohřev pitné vody zejména k použití s tepelnými čerpadly ve stojatém provedení a volitelně s jedním nebo dvěma vnitřními výměníky tepla.Nádoba zásobníku z oceli S235JR+AR, v provedení podle normy DIN EN 12897 a v souladu se směrnicí pro tlaková zařízení 2014/68/EU. Smaltovaný povrch pro zajištění hygienické nezávadnosti pitné vody podle DIN 4753 T3.Zásobníky pitné vody o objemu do 500 litrů jsou izolovány neodnímatelným vysoce účinným izolačním systémem , v souladu s normou DIN 4102-1 třída konstrukčního materiálu B2, zásobníky pitné vody o objemu od 500 do 1000 litrů jsou izolovány izolací o tloušťce 100 mm, zásobníky pitné vody o objemu nad 1000 litrů jsou izolovány odnímatelnou flísovou izolací o tloušťce 120 mm, v souladu s normou DIN 4102-1 třída konstrukčního materiálu B2.Zásobníky pitné vody do objemu 500 litrů jsou k dispozici v třídách energetické účinnosti B a C. Zásobníky pitné vody > 500 litrů jsou k dispozici pouze v energetické třídě C.Tepelné ztráty jsou stanoveny v externích certifikovaných zkušebnách.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Barva: | white |
|---|---|
| Brožura k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
| Hloubka: | 700 mm |
| Hmotnost: | 139.00 kg |
| Jmenovitý výkon: | 279 l |
| Konvenční koeficient NL: | 13.3 |
| Max. přípustný provozní tlak: | 10 bar |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/8dff396c-be2d-496b-a986-307288b586f6/content?locale=de |
| Oběhové spojení: | R 3/4" |
| Pevnost izolace: | 51.5 mm |
| Plocha(y) pro ohřev připojení: | G 1 1/4" |
| Provozní teplota: | 95 °C |
| Provozní tlak: | 10 bar |
| Průměr: | 700 mm |
| Připojení na vodovod: | R 1" |
| Připojení studené/teplé vody: | R 1" |
| Přívod/zpětný tok: | G 1 1/4" |
| Rozměr v nakloněné poloze cca: | 1455 mm |
| Topná deska: | 3.27 m² |
| Trvalá provozní teplota výměníku tepla: | 110 °C |
| Typ: | AH 300/1_B |
| Typ izolace: | foil jacket |
| Třída energetické účinnosti: | B |
| Vlnitá trubka s označením obsahu: | 23 l |
| Výměník tepla pro trvalý provoz: | 10 bar |
| Výška: | 1297 mm |
| Ztráty tepla: | 70 W |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.