Storatherm Aqua Solar AF 400/2_B
Storatherm Aqua Solar AF 400/2_B
Číslo produktu: 7862600
47 602,00 Kč
Informace o produktu
Zásobník teplej vody na nepriamy ohrev TÚV so solárnou podporou vo vertikálnom prevedení a dvoma vnútornými výmenníkmi tepla.
Zásobník vyrobený z ocele S235JR + AR, navrhnutý podľa DIN EN 12897 a smernice o tlakových zariadeniach 2014/68 / EU. Smaltovanie pre hygienicky nezávadnú pitnú vodu sa vykonáva podľa DIN 4753 T3.
Zásobníky na pitnú vodu do 500 litrov izolované s neodnímateľným, vysoko účinným [! - V: pattr448417502745 @ This @ class46001051686421--] izolačným systémom, podľa DIN 4102-1 trieda stavebného materiálu B2, zásobníky na pitnú vodu nad 500 až 1 000 litrov izolované so 100 mm, zásobníky pitnej vody nad 1000 litrov so 120 mm odnímateľnou penovou izoláciou, podľa DIN 4102-1 trieda stavebných materiálov B2.Zásobníky do 2 000 litrov sa dodávajú s izoláciou. Zásobníky od 3 000 litrov sa prepravujú vodorovne bez izolácie. Izoláciu je potrebné objednať zvlášť.
Zásobníky na pitnú vodu do 500 litrov dostupné v triedach energetickej účinnosti A, B a C. Zásobníky na pitnú vodu nad 500 litrov k dispozícii iba v triede energetickej účinnosti C.Straty udržania tepla sú zistené na externe certifikovaných skúšobných stanovištiach.
Technické údaje
| Barva: | silver |
|---|---|
| Brožura k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
| Hmotnost: | 149.00 kg |
| Jmenovitý výkon: | 382 l |
| Koeficient Solar NL: | 16.4 |
| Konvenční koeficient NL: | 2.9 |
| Max. přípustný provozní tlak: | 10 bar |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/ef465a55-03e2-4c17-a366-eb4ff1461373/content?locale=de |
| Oběhové spojení: | R 3/4" |
| Pevnost izolace: | 76.5 mm |
| Plocha(y) pro ohřev připojení: | R 1" |
| Provozní teplota: | 95 °C |
| Provozní tlak: | 10 bar |
| Průměr: | 750 mm |
| Připojení na vodovod: | R 1" |
| Připojení studené/teplé vody: | R 1" |
| Přívod/zpětný tok: | R 1" |
| Rozměr v nakloněné poloze cca: | 1721 mm |
| Topná deska: | 1.05 m² |
| Topná plocha dna: | 1.80 m² |
| Trvalá provozní teplota výměníku tepla: | 110 °C |
| Typ: | AF 400/2_B |
| Typ izolace: | foil jacket |
| Třída energetické účinnosti: | B |
| Vlnitá trubka s označením obsahu: | 7 l |
| Výměník tepla pro trvalý provoz: | 16 bar |
| Výška: | 1591 mm |
| Ztráty tepla: | 68 W |