Storatherm Aqua Solar AF 500/2_B
Storatherm Aqua Solar AF 500/2_B
Číslo produktu: 7862400
54 572,00 Kč
Informace o produktu
Zásobník teplé vody pro nepřímý ohřev pitné vody s podpůrným solárním ohřevem ve stojatém provedení se dvěma vnitřními výměníky tepla.
Nádoba zásobníku z oceli S235JR+AR, v provedení podle normy DIN EN 12897 a v souladu se směrnicí pro tlaková zařízení 2014/68/EU. Smaltovaný povrch pro zajištění hygienické nezávadnosti pitné vody podle DIN 4753 T3.
Zásobníky pitné vody o objemu do 500 litrů jsou izolovány neodnímatelným vysoce účinným izolačním systémem , v souladu s normou DIN 4102-1 třída konstrukčního materiálu B2, zásobníky pitné vody o objemu od 500 do 1000 litrů jsou izolovány izolací o tloušťce 100 mm, zásobníky pitné vody o objemu nad 1000 litrů jsou izolovány odnímatelnou flísovou izolací o tloušťce 120 mm, v souladu s normou DIN 4102-1 třída konstrukčního materiálu B2.Zásobníky o objemu do 2000 litrů jsou dodávány s izolací. Zásobníky o objemu od 3000 litrů jsou přepravovány v poloze naležato, dodávka bez izolace. Izolace musí být objednána zvlášť.
Zásobníky pitné vody do objemu 500 litrů jsou k dispozici v třídách energetické účinnosti A, B a C. Zásobníky pitné vody > 500 litrů jsou k dispozici pouze v energetické třídě C.Tepelné ztráty jsou stanoveny v externích certifikovaných zkušebnách.
Technické údaje
| Barva: | white |
|---|---|
| Brožura k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
| Hloubka: | 795 mm |
| Hmotnost: | 179.00 kg |
| Jmenovitý výkon: | 453 l |
| Koeficient Solar NL: | 19.7 |
| Konvenční koeficient NL: | 5.5 |
| Max. přípustný provozní tlak: | 10 bar |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/ef465a55-03e2-4c17-a366-eb4ff1461373/content?locale=de |
| Oběhové spojení: | R 3/4" |
| Pevnost izolace: | 76.5 mm |
| Plocha(y) pro ohřev připojení: | R 1" |
| Provozní teplota: | 95 °C |
| Provozní tlak: | 10 bar |
| Průměr: | 750 mm |
| Připojení na vodovod: | R 1" |
| Připojení studené/teplé vody: | R 1" |
| Přívod/zpětný tok: | R 1" |
| Rozměr v nakloněné poloze cca: | 2043 mm |
| Topná deska: | 1.26 m² |
| Topná plocha dna: | 1.88 m² |
| Trvalá provozní teplota výměníku tepla: | 110 °C |
| Typ: | AF 500/2_B |
| Typ izolace: | foil jacket |
| Třída energetické účinnosti: | B |
| Vlnitá trubka s označením obsahu: | 9 l |
| Výměník tepla pro trvalý provoz: | 16 bar |
| Výška: | 1921 mm |
| Ztráty tepla: | 78 W |