Storatherm Heat H 500/1
Storatherm Heat H 500/1
Číslo produktu: 7783900
19 453,00 Kč
(
23 538,13 Kč
Ceny včetně DPH
)
Informace o produktu
Storatherm Heat
Akumulační zásobník topné a chladicí vody. Volitelně ve stojatém provedení s jednou/dvěma přírubami nebo s jedním/dvěma vnitřními výměníky tepla k připojení externích zdrojů energie.
Řady připojovacích hrdel k připojení zdrojů tepla a tepelných spotřebičů jsou řazeny vertikálně, s přesazením o 100°, jako plnicí nebo vypouštěcí hrdla (nátrubky). Mezi těmito řadami připojovacích hrdel jsou také k dispozici různé možnosti k zašroubování senzorových jímek, teploměrů aj. (3 x Rp 3/4, 1 x Rp 1/2). Nádrže s výměníkem tepla z hladkých trubek jsou navíc vybaveny hrdly přívodní i vratné větve topné plochy z trubkového svazku.
Akumulační zásobník topné a chladicí vody. Volitelně ve stojatém provedení s jednou/dvěma přírubami nebo s jedním/dvěma vnitřními výměníky tepla k připojení externích zdrojů energie.
Řady připojovacích hrdel k připojení zdrojů tepla a tepelných spotřebičů jsou řazeny vertikálně, s přesazením o 100°, jako plnicí nebo vypouštěcí hrdla (nátrubky). Mezi těmito řadami připojovacích hrdel jsou také k dispozici různé možnosti k zašroubování senzorových jímek, teploměrů aj. (3 x Rp 3/4, 1 x Rp 1/2). Nádrže s výměníkem tepla z hladkých trubek jsou navíc vybaveny hrdly přívodní i vratné větve topné plochy z trubkového svazku.
Nádoba zásobníku z oceli S235JR+AR, vnitřní hrubý povrch, vnější s antikorozní ochranou.
Tepelné ztráty jsou stanoveny v externích certifikovaných zkušebnách.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Barva: | grey |
|---|---|
| Brožura k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
| Hmotnost: | 95.00 kg |
| Jmenovitý výkon: | 461 l |
| Max. přípustný provozní tlak: | 3 bar |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/41d89ef7-914b-4ba9-a606-5bc2abc2878d/content?locale=de |
| Počet rukávů: | 9 St. |
| Provozní teplota: | 95 °C |
| Provozní tlak: | 3 bar |
| Připojení: | Rp 1 1/2" |
| Rozměr v nakloněné poloze cca: | 1991 mm |
| Topná deska: | 1.87 m² |
| Typ: | H 500/1 |
| Vlnitá trubka s označením obsahu: | 13 l |
| Výška: | 1950 mm |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.