Storatherm Heat HF 1500_C
Storatherm Heat HF 1500_C
Číslo produktu: 7839500
49 505,00 Kč
(
59 901,05 Kč
Ceny včetně DPH
)
Informace o produktu
Storatherm Heat
Zásobník na akumuláciu vykurovacej a chladiacej vody. Voliteľný vo zvislom vyhotovení s / bez príruby alebo s jedným / dvoma vnútornými výmenníkmi tepla navyužitie externých zdrojov energie.
Pripojenia pre zdroje tepla a spotrebiče sú zvislé, pri 100 °. odsadené, usporiadané ako prívodné alebo spiatočkové pripojenia. Medzi týmito radmi pripojení sú tiež umiestnené vertikálne usporiadané závitové pripojenia snímačov, teplomerov a podobne. k dispozícii (3 x Rp 3/4, 1 x Rp 1/2). Akumulačné zásobníky s výmenníkmi tepla s hladkých rúrok majú tiež prívodné a spätné pripojenie pre výhrevnú plochu vykurovacieho média. Zásobník vyrobený z ocele S235JR + AR, bez vnútornej úpravy, chránený proti vonkajšej korózii. Vyrovnávacie nádrže do 1 000 litrov izolované so 100 mm, vyrovnávacie nádrže nad 1000 litrov so 120 mm odnímateľnou penovou izoláciou, podľa DIN 4102-1 trieda stavebných materiálov B2. Zásobníky do 2 000 litrov sa dodávajú s izoláciou. Zásobníky od 3 000 litrov sa prepravujú vodorovne bez izolácie. Izoláciu je potrebné objednať zvlášť. Zásobník s izoláciou k dispozícii v triede energetickej účinnosti C. Straty udržania tepla sú zistené na externe certifikovaných skúšobných stanovištiach.
Zásobník na akumuláciu vykurovacej a chladiacej vody. Voliteľný vo zvislom vyhotovení s / bez príruby alebo s jedným / dvoma vnútornými výmenníkmi tepla navyužitie externých zdrojov energie.
Pripojenia pre zdroje tepla a spotrebiče sú zvislé, pri 100 °. odsadené, usporiadané ako prívodné alebo spiatočkové pripojenia. Medzi týmito radmi pripojení sú tiež umiestnené vertikálne usporiadané závitové pripojenia snímačov, teplomerov a podobne. k dispozícii (3 x Rp 3/4, 1 x Rp 1/2). Akumulačné zásobníky s výmenníkmi tepla s hladkých rúrok majú tiež prívodné a spätné pripojenie pre výhrevnú plochu vykurovacieho média. Zásobník vyrobený z ocele S235JR + AR, bez vnútornej úpravy, chránený proti vonkajšej korózii. Vyrovnávacie nádrže do 1 000 litrov izolované so 100 mm, vyrovnávacie nádrže nad 1000 litrov so 120 mm odnímateľnou penovou izoláciou, podľa DIN 4102-1 trieda stavebných materiálov B2. Zásobníky do 2 000 litrov sa dodávajú s izoláciou. Zásobníky od 3 000 litrov sa prepravujú vodorovne bez izolácie. Izoláciu je potrebné objednať zvlášť. Zásobník s izoláciou k dispozícii v triede energetickej účinnosti C. Straty udržania tepla sú zistené na externe certifikovaných skúšobných stanovištiach.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Barva: | silver |
|---|---|
| Brožura k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
| Hmotnost: | 186.00 kg |
| Jmenovitý výkon: | 1412 l |
| Max. přípustný provozní tlak: | 6 bar |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/41d89ef7-914b-4ba9-a606-5bc2abc2878d/content?locale=de |
| Pevnost izolace: | 120 mm |
| Počet rukávů: | 9 St. |
| Provozní teplota: | 95 °C |
| Provozní tlak: | 6 bar |
| Průměr: | 1240 mm |
| Připojení: | Rp 1 1/2" |
| Rozměr v nakloněné poloze cca: | 2222 mm |
| Typ: | HF 1500_C |
| Typ izolace: | foil jacket |
| Třída energetické účinnosti: | C |
| Výška: | 2100 mm |
| Ztráty tepla: | 167 W |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.