Storatherm Heat HF 2000_C
Storatherm Heat HF 2000_C
Číslo produktu: 7839600
79 143,00 Kč
(
95 763,03 Kč
Ceny včetně DPH
)
Informace o produktu
Storatherm Heat HF 2000_C, akumulační zásobník pro topné a chladicí soustavy, stříbrná, 6 bar
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Barva: | silver |
|---|---|
| Brožura k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
| Hmotnost: | 266.00 kg |
| Jmenovitý výkon: | 2036 l |
| Max. přípustný provozní tlak: | 6 bar |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/41d89ef7-914b-4ba9-a606-5bc2abc2878d/content?locale=de |
| Pevnost izolace: | 120 mm |
| Počet rukávů: | 9 St. |
| Provozní teplota: | 95 °C |
| Provozní tlak: | 6 bar |
| Průměr: | 1442 mm |
| Připojení: | Rp 1 1/2" |
| Rozměr v nakloněné poloze cca: | 2234 mm |
| Typ: | HF 2000_C |
| Typ izolace: | foil jacket |
| Třída energetické účinnosti: | C |
| Výška: | 2173 mm |
| Ztráty tepla: | 188 W |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.