Storatherm Heat HF 500/R_C
Storatherm Heat HF 500/R_C
Číslo produktu: 7842100
23 593,00 Kč
(
28 547,53 Kč
Ceny včetně DPH
)
Informace o produktu
Storatherm Heat
Akumulační zásobník topné a chladicí vody. Volitelně ve stojatém provedení s jednou/dvěma přírubami nebo s jedním/dvěma vnitřními výměníky tepla k připojení externích zdrojů energie.
Řady připojovacích hrdel k připojení zdrojů tepla a tepelných spotřebičů jsou řazeny vertikálně, s přesazením o 100°, jako plnicí nebo vypouštěcí hrdla (nátrubky). Mezi těmito řadami připojovacích hrdel jsou také k dispozici různé možnosti k zašroubování senzorových jímek, teploměrů aj. (3 x Rp 3/4, 1 x Rp 1/2). Nádrže s výměníkem tepla z hladkých trubek jsou navíc vybaveny hrdly přívodní i vratné větve topné plochy z trubkového svazku. Nádoba zásobníku z oceli S235JR+AR, vnitřní hrubý povrch, vnější s antikorozní ochranou. Akumulační nádrže o objemu do 1000 litrů jsou izolovány s tloušťkou izolace 100 mm, akumulační nádrže nad 1000 litrů mají odnímatelnou flísovou izolaci o tloušťce 120 mm, v souladu s normou DIN 4102-1 třída konstrukčního materiálu B2. Zásobníky o objemu do 2000 litrů jsou dodávány s izolací. Zásobníky o objemu od 3000 litrů jsou přepravovány v poloze naležato, dodávka bez izolace. Izolace musí být objednána zvlášť. Zásobníky jsou k dispozici ve třídě energetické účinnosti C. Tepelné ztráty jsou stanoveny v externích certifikovaných zkušebnách.
Akumulační zásobník topné a chladicí vody. Volitelně ve stojatém provedení s jednou/dvěma přírubami nebo s jedním/dvěma vnitřními výměníky tepla k připojení externích zdrojů energie.
Řady připojovacích hrdel k připojení zdrojů tepla a tepelných spotřebičů jsou řazeny vertikálně, s přesazením o 100°, jako plnicí nebo vypouštěcí hrdla (nátrubky). Mezi těmito řadami připojovacích hrdel jsou také k dispozici různé možnosti k zašroubování senzorových jímek, teploměrů aj. (3 x Rp 3/4, 1 x Rp 1/2). Nádrže s výměníkem tepla z hladkých trubek jsou navíc vybaveny hrdly přívodní i vratné větve topné plochy z trubkového svazku. Nádoba zásobníku z oceli S235JR+AR, vnitřní hrubý povrch, vnější s antikorozní ochranou. Akumulační nádrže o objemu do 1000 litrů jsou izolovány s tloušťkou izolace 100 mm, akumulační nádrže nad 1000 litrů mají odnímatelnou flísovou izolaci o tloušťce 120 mm, v souladu s normou DIN 4102-1 třída konstrukčního materiálu B2. Zásobníky o objemu do 2000 litrů jsou dodávány s izolací. Zásobníky o objemu od 3000 litrů jsou přepravovány v poloze naležato, dodávka bez izolace. Izolace musí být objednána zvlášť. Zásobníky jsou k dispozici ve třídě energetické účinnosti C. Tepelné ztráty jsou stanoveny v externích certifikovaných zkušebnách.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Barva: | silver |
|---|---|
| Brožura k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
| Hmotnost: | 79.10 kg |
| Jmenovitý výkon: | 476 l |
| Max. přípustný provozní tlak: | 3 bar |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/41d89ef7-914b-4ba9-a606-5bc2abc2878d/content?locale=de |
| Pevnost izolace: | 100 mm |
| Počet rukávů: | 9 St. |
| Provozní teplota: | 95 °C |
| Provozní tlak: | 3 bar |
| Průměr: | 797 mm |
| Připojení: | Rp 1 1/2" |
| Rozměr v nakloněné poloze cca: | 1991 mm |
| Typ: | HF 500/R_C |
| Typ izolace: | foil jacket |
| Třída energetické účinnosti: | C |
| Výška: | 1942 mm |
| Ztráty tepla: | 106 W |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.