Storatherm Heat Mini H 100
Storatherm Heat Mini H 100
Číslo produktu: 7352550
9 765,00 Kč
(
11 815,65 Kč
Ceny včetně DPH
)
Informace o produktu
Storatherm Heat Mini H 100
Akumulační zásobník k akumulaci otopné vody. Bez příruby, bez vnitřního výměníku tepla. Dvě řady připojovacích hrdel, u 25l zásobníku se 2 hrdly na každou řadu, u 50l a 100l zásobníku tři hrdla na každou řadu, v provedení G 1 ½ palce pro zdroj tepla a tepelné spotřebiče, umístění vždy vlevo a vpravo jako plnicí a vypouštěcí hrdlo – horizontálně orientovaná, pootočená o 180°.
Hrdlo v horní části zásobníku se závitem G ½ palce pro odvzdušňovač.
Akumulační zásobník k akumulaci otopné vody. Bez příruby, bez vnitřního výměníku tepla. Dvě řady připojovacích hrdel, u 25l zásobníku se 2 hrdly na každou řadu, u 50l a 100l zásobníku tři hrdla na každou řadu, v provedení G 1 ½ palce pro zdroj tepla a tepelné spotřebiče, umístění vždy vlevo a vpravo jako plnicí a vypouštěcí hrdlo – horizontálně orientovaná, pootočená o 180°.
Hrdlo v horní části zásobníku se závitem G ½ palce pro odvzdušňovač.
Zásobní nádrž z oceli DC04, uvnitř bez povrchové úpravy a zvenku lakovaná, konstrukce podle prEN 17692:2021. Akumulační zásobníky zvukově izolované s 35mm odnímatelnou EPP izolací, podle DIN 4102-1 třída materiálu B2.
Třída energetické účinnosti B podle DIN EN 12897:2020-05. Tepelné ztráty jsou stanoveny v certifikovaných zkušebnách.
Dostupné v objemu 25, 50 a 100 l.
25l a 50l zásobníky v provedení k zavěšení na stěnu.
100l zásobníky v provedení k postavení na podlahu.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Barva: | grey |
|---|---|
| Brožura k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
| Hmotnost: | 22.35 kg |
| Jmenovitý výkon: | 106 l |
| Leták k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/64a03975-9cb8-4ca8-9e74-b5849cc9eeb5/content?locale=de |
| Max. přípustný provozní tlak: | 4 bar |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/db6b4847-1b62-4a58-90d3-2d39f863f2b8/content?locale=de |
| Pevnost izolace: | 35 mm |
| Počet rukávů: | 6 St. |
| Průměr: | 560 mm |
| Připojení: | G 1 1/2" |
| Rozměr v nakloněné poloze cca: | 1032 mm |
| Typ: | H 100 |
| Typ izolace: | EPP |
| Třída energetické účinnosti: | B |
| Výška: | 893 mm |
| Ztráty tepla: | 49 W |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.