Storatherm Heat Mini H 150
Storatherm Heat Mini H 150
Číslo produktu: 7352560
11 961,00 Kč
(
14 472,81 Kč
Ceny včetně DPH
)
Informace o produktu
Storatherm Heat Mini H 150
Akumulační zásobník k akumulaci otopné vody. Jako stojící provedení bez příruby, bez vnitřního výměníku tepla. Dvě řady připojovacích hrdel se čtyřmi hrdly na každou řadu, v provedení G 1 ½ palce pro zdroj tepla a tepelné spotřebiče, vertikálně orientovaná a pootočená o 180°, jako plnicí a vypouštěcí hrdlo. Hrdla mohou být využita k zašroubování senzorových jímek, teploměrů apod.
Hrdlo v horní části zásobníku se závitem G ½ palce pro odvzdušňovač. Zásobní nádrž z oceli S235JR, uvnitř bez povrchové úpravy a zvenku lakovaná, konstrukce podle prEN 17692:2021. Akumulační zásobníky zvukově izolované s odnímatelnou izolací, podle DIN 4102-1 třída materiálu B2.
Akumulační zásobník k akumulaci otopné vody. Jako stojící provedení bez příruby, bez vnitřního výměníku tepla. Dvě řady připojovacích hrdel se čtyřmi hrdly na každou řadu, v provedení G 1 ½ palce pro zdroj tepla a tepelné spotřebiče, vertikálně orientovaná a pootočená o 180°, jako plnicí a vypouštěcí hrdlo. Hrdla mohou být využita k zašroubování senzorových jímek, teploměrů apod.
Hrdlo v horní části zásobníku se závitem G ½ palce pro odvzdušňovač. Zásobní nádrž z oceli S235JR, uvnitř bez povrchové úpravy a zvenku lakovaná, konstrukce podle prEN 17692:2021. Akumulační zásobníky zvukově izolované s odnímatelnou izolací, podle DIN 4102-1 třída materiálu B2.
Třída energetické účinnosti B podle DIN EN 12897:2020-05. Tepelné ztráty jsou stanoveny v certifikovaných zkušebnách.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Barva: | silver |
|---|---|
| Brožura k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
| Hmotnost: | 21.30 kg |
| Jmenovitý výkon: | 148 l |
| Leták k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/64a03975-9cb8-4ca8-9e74-b5849cc9eeb5/content?locale=de |
| Max. přípustný provozní tlak: | 3 bar |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/41d89ef7-914b-4ba9-a606-5bc2abc2878d/content?locale=de |
| Pevnost izolace: | 100 mm |
| Počet rukávů: | 8 St. |
| Průměr: | 680 mm |
| Připojení: | G 1 1/2" |
| Rozměr v nakloněné poloze cca: | 1120 mm |
| Typ: | H 150 |
| Typ izolace: | foil jacket |
| Třída energetické účinnosti: | B |
| Výška: | 1080 mm |
| Ztráty tepla: | 47 W |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.