Storatherm Heat Mini H 200
Storatherm Heat Mini H 200
Číslo produktu: 7352570
13 907,00 Kč
(
16 827,47 Kč
Ceny včetně DPH
)
Informace o produktu
Storatherm Heat Mini H 200, akumulační zásobník pro topné systémy, stříbrná, 3 bar
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Barva: | silver |
|---|---|
| Brožura k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
| Hmotnost: | 25.50 kg |
| Jmenovitý výkon: | 199 l |
| Leták k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/64a03975-9cb8-4ca8-9e74-b5849cc9eeb5/content?locale=de |
| Max. přípustný provozní tlak: | 3 bar |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/41d89ef7-914b-4ba9-a606-5bc2abc2878d/content?locale=de |
| Pevnost izolace: | 100 mm |
| Počet rukávů: | 8 St. |
| Průměr: | 680 mm |
| Připojení: | G 1 1/2" |
| Rozměr v nakloněné poloze cca: | 1395 mm |
| Typ: | H 200 |
| Typ izolace: | foil jacket |
| Třída energetické účinnosti: | B |
| Výška: | 1370 mm |
| Ztráty tepla: | 59 W |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.