Storatherm Aqua Load AL 1000/R_C
Storatherm Aqua Load AL 1000/R_C
Číslo produktu: 7844700
89 617,00 Kč
(
108 436,57 Kč
Ceny včetně DPH
)
Informace o produktu
Storatherm Aqua Load
Zásobník teplej vody na externý ohrev pitnej vody v stojatom vyhotovení bez výmenníka tepla ležiaceho vo vnútri.Zásobník vyrobený z ocele S235JR + AR, navrhnutý podľa DIN EN 12897 a smernice o tlakových zariadeniach 2014/68 / EU. Smaltovanie pre hygienicky nezávadnú pitnú vodu sa vykonáva podľa DIN 4753 T3.Zásobníky na pitnú vodu do 500 litrov izolované s neodnímateľným, vysoko účinným [! - V: pattr448417502745 @ This @ class46001051686421--] izolačným systémom, podľa DIN 4102-1 trieda stavebného materiálu B2, zásobníky na pitnú vodu nad 500 až 1 000 litrov izolované so 100 mm, zásobníky pitnej vody nad 1000 litrov so 120 mm odnímateľnou penovou izoláciou, podľa DIN 4102-1 trieda stavebných materiálov B2.Zásobníky do 2 000 litrov sa dodávajú s izoláciou. Zásobníky od 3 000 litrov sa prepravujú vodorovne bez izolácie. Izoláciu je potrebné objednať zvlášť.Zásobník s izoláciou k dispozícii v triede energetickej účinnosti C.Straty udržania tepla sú zistené na externe certifikovaných skúšobných stanovištiach.
Zásobník teplej vody na externý ohrev pitnej vody v stojatom vyhotovení bez výmenníka tepla ležiaceho vo vnútri.Zásobník vyrobený z ocele S235JR + AR, navrhnutý podľa DIN EN 12897 a smernice o tlakových zariadeniach 2014/68 / EU. Smaltovanie pre hygienicky nezávadnú pitnú vodu sa vykonáva podľa DIN 4753 T3.Zásobníky na pitnú vodu do 500 litrov izolované s neodnímateľným, vysoko účinným [! - V: pattr448417502745 @ This @ class46001051686421--] izolačným systémom, podľa DIN 4102-1 trieda stavebného materiálu B2, zásobníky na pitnú vodu nad 500 až 1 000 litrov izolované so 100 mm, zásobníky pitnej vody nad 1000 litrov so 120 mm odnímateľnou penovou izoláciou, podľa DIN 4102-1 trieda stavebných materiálov B2.Zásobníky do 2 000 litrov sa dodávajú s izoláciou. Zásobníky od 3 000 litrov sa prepravujú vodorovne bez izolácie. Izoláciu je potrebné objednať zvlášť.Zásobník s izoláciou k dispozícii v triede energetickej účinnosti C.Straty udržania tepla sú zistené na externe certifikovaných skúšobných stanovištiach.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Barva: | white |
|---|---|
| Brožura k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
| Hloubka: | 1050 mm |
| Hmotnost: | 242.00 kg |
| Jmenovitý výkon: | 983 l |
| Max. přípustný provozní tlak: | 10 bar |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/b4008c82-ded1-4229-a4b9-fe0a6c7999f2/content?locale=de |
| Oběhové spojení: | R 1 1/4" |
| Pevnost izolace: | 100 mm |
| Provozní teplota: | 95 °C |
| Provozní tlak: | 10 bar |
| Průměr: | 1050 mm |
| Připojení na vodovod: | R 2" |
| Připojení přívodu topného systému: | R 2" |
| Připojení studené/teplé vody: | R 2" |
| Rozměr v nakloněné poloze cca: | 2178 mm |
| Typ: | AL 1000/R_C |
| Typ izolace: | foil jacket |
| Třída energetické účinnosti: | C |
| Výška: | 2068 mm |
| Ztráty tepla: | 142 W |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.