EFHR 19.0
EFHR 19.0
Číslo produktu: 9116502
2 837,00 Kč
(
3 432,77 Kč
Ceny včetně DPH
)
Informace o produktu
EFHR
Elektrické topné těleso s přírubou pro elektrické přídavné vytápění pro akumulační zásobníky topné vody Storatherm Heat H…/R a HF…/R a ohřívací zásobníky vody Storatherm Aqua s příslušnou možností montáže nad revizní otvor.
Elektrické topné těleso s přírubou pro elektrické přídavné vytápění pro akumulační zásobníky topné vody Storatherm Heat H…/R a HF…/R a ohřívací zásobníky vody Storatherm Aqua s příslušnou možností montáže nad revizní otvor.
Regulátor teploty do nastavení pož. hodnoty 85°C, bezpečnostní omezovač teploty při teplotě 110°C. Připojovací svorkovnice je integrována. 3 výkonové stupně, lze změnit svorkování. Včetně příruby a těsnění. Montáž hydraulického a elektrického připojení ze strany stavby. Tvrdost vody max. 14°dH, schváleno pro trvalý provoz.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Elektrické připojení: | 400V/50Hz |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.00 kg |
| Kruh otvorů: | 225 mm |
| Kruh otvorů: | 740 mm |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/26e254c5-6225-4c19-957f-84431bc55a29/content?locale=de |
| Provozní teplota: | 110 |
| Průměr: | 280 mm |
| Typ: | EFHR 19.0 |
| Výstupní úroveň: | 19.0 / 12.7 / 9.0 |
| Výška: | 140 mm |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.