Storatherm Heat H 1000/R
Storatherm Heat H 1000/R
Číslo produktu: 7784205
21 741,32 Kč
(
26 307,00 Kč
Ceny včetně DPH
)
Informace o produktu
Storatherm Heat
Zásobník na akumuláciu vykurovacej a chladiacej vody. Voliteľný vo zvislom vyhotovení s / bez príruby alebo s jedným / dvoma vnútornými výmenníkmi tepla navyužitie externých zdrojov energie.
Pripojenia pre zdroje tepla a spotrebiče sú zvislé, pri 100 °. odsadené, usporiadané ako prívodné alebo spiatočkové pripojenia. Medzi týmito radmi pripojení sú tiež umiestnené vertikálne usporiadané závitové pripojenia snímačov, teplomerov a podobne. k dispozícii (3 x Rp 3/4, 1 x Rp 1/2). Akumulačné zásobníky s výmenníkmi tepla s hladkých rúrok majú tiež prívodné a spätné pripojenie pre výhrevnú plochu vykurovacieho média.
Zásobník na akumuláciu vykurovacej a chladiacej vody. Voliteľný vo zvislom vyhotovení s / bez príruby alebo s jedným / dvoma vnútornými výmenníkmi tepla navyužitie externých zdrojov energie.
Pripojenia pre zdroje tepla a spotrebiče sú zvislé, pri 100 °. odsadené, usporiadané ako prívodné alebo spiatočkové pripojenia. Medzi týmito radmi pripojení sú tiež umiestnené vertikálne usporiadané závitové pripojenia snímačov, teplomerov a podobne. k dispozícii (3 x Rp 3/4, 1 x Rp 1/2). Akumulačné zásobníky s výmenníkmi tepla s hladkých rúrok majú tiež prívodné a spätné pripojenie pre výhrevnú plochu vykurovacieho média.
Zásobník vyrobený z ocele S235JR + AR, bez vnútornej úpravy, chránený proti vonkajšej korózii.
Straty udržania tepla sú zistené na externe certifikovaných skúšobných stanovištiach.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.
Technické údaje
| Barva: | grey |
|---|---|
| Brožura k produktu: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/d0813921-2a70-4a46-8549-925194b4bffb/content?locale=de |
| Hmotnost: | 135.00 kg |
| Jmenovitý výkon: | 921 l |
| Max. přípustný provozní tlak: | 3 bar |
| Návod: | https://xom-web.reflex.de/xom-rest/assets/41d89ef7-914b-4ba9-a606-5bc2abc2878d/content?locale=de |
| Počet rukávů: | 9 St. |
| Provozní teplota: | 95 °C |
| Provozní tlak: | 3 bar |
| Připojení: | Rp 1 1/2" |
| Rozměr v nakloněné poloze cca: | 2181 mm |
| Typ: | H 1000/R |
| Výška: | 2115 mm |
In case of local collection, the stated price is an indicator and the dealer will confirm the order, including price and delivery time.